LOGOWANIE DO SYSTEMU REKRUTACJI

UWAGA: Informujemy, że wszystkie loginy i hasła uzyskane
do rekrutacji w poprzednich latach przestają obowiązywać.

Dostęp do elektronicznego systemu rekrutacji na rok szkolny 2013/2014 wg poniższej instrukcji.

Dzieci/uczniowie uczęszczający do placówek publicznych prowadzonych przez Miasto Wrocław.

1. Dane konta dostępu do rekrutacji (login i hasło) otrzymasz w swojej obecnej placówce (informacja o terminie wydania w placówce)
  2. Wejdź na portal oświatowy www.edu.wroclaw.pl
  3. Zaloguj się na portalu wykorzystując otrzymane w placówce konto dostępu.
  4. Wybierz moduł Rekrutacja, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje i podanie do wypełnienia.

Dzieci/uczniowie zamieszkujący na terenie Wrocławia  i uczęszczający do placówek prowadzonych przez inny organ niż Miasto Wrocław lub nie uczęszczający do żadnej placówki.

1. Wejdź na portal oświatowy www.edu.wroclaw.pl. w terminie wypełniania elektronicznego podania, który jest podany w harmonogramie rekrutacji.
  2. Wybierz moduł Rekrutacja, gdzie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje i podanie do wypełnienia.
  3. Wybierz zakładkę – „wypełnij podanie”. Po wypełnieniu
    i zapisaniu podania założysz konto do rekrutacji – otrzymasz login i hasło.

Dzieci/uczniowie spoza Wrocławia.

3. Wybierz zakładkę – „wypełnij podanie”. Po wypełnieniu
    i zapisaniu podania założysz konto do rekrutacji – otrzymasz login i hasło.

Nowe hasła i loginy do platformy rekrutacyjnej dla dzieci, których Rodzice nie podpisali woli kontynuacji będą wydawane u nauczyciela grupy od 15.04.2013r.

Dzieci, których Rodzice złożyli wolę kontynuacji

nie biorą udziału w rekrutacji

są automatycznie przyjęci na kolejny rok szkolny 2013/14.